Haberler

Restorasyon uygulama çalışmalarına Ekim ayı içerisinde başlanmış olan "Manisa Kırkağaç Tren İstasyon Yapısı", Restorasyonu yapılan "10. İstasyon Sahası" olarak yakında tamamlanacaktır.

Buca, İzmir’in metropol ilçelerinden biri olmakla birlikte aynı zamanda en kalabalık ilçelerinden birisidir. Kuzeyinde Kemalpaşa ve Bornova, güneyinde Gaziemir ve Menderes, doğusunda Torbalı batısında Karabağlar bulunmaktadır. Buca’da antik çağdan bu yana bir yerleşimin olduğu bilinmektedir. Ancak bu yerleşimin ne zaman ve kim tarafından kurulduğu hakkında yeterli bilgiler mevcut değildir. Osmanlı İmparatorluğu’nun son döneminde, çoğunluğunu

İzmir'in Çeşme İlçesi Dalyan bölgesinde bölge kontrollüğü tarafımızda olan B. Evi projesi, titiz ve özenli çalışmalar sonucunda tamamlanma aşamasına gelmiştir. Daha detaylı iş sonu fotoğrafları için bizi takip etmeye devam edin.

2017'de altyapı çalışmaları başlayan Bulut Orman projesi, İzmir'in Narlıdere ilçesinde hızla ilerliyor. 4. ve son bloğun temelleri de atılma aşamasına gelen projede örnek daireler çok yakında meraklılarıyla buluşacak. Proje hakkında detaylı bilgi almak için www.bulutormanevleri.com adresini inceleyebilirsiniz.

1897 yılında kullanıma açılan demiryolu hattının Uşak ili sınırı içerisinde 23 Ada 2 parselde bulunan Uşak istasyonu yapı grubu , Uşak şehir merkezinde 7.727 m2'lik alan üzerine inşaa edilmiştir. Kullanıma açıldığı yıllarda 26 bina ile hizmet veren yapı 1953, 1978, 1983, 1988, 1989, 1994, 1998 ve 2002 yıllarında eklenen hizmet binalarıyla günümüzde 51 bina olarak hizmet vermektedir. İstasyon yapısı; gar binası, işçi barakası, revizörlük binası,